The Showtime Band & Matej Koreň

The  Showtime Band & Matej Koreň

The Showtime Band & Matej Koreň

Hlavná kapela večera

Vznik: 2017

Spev: Matej Koreň

Žáner: Pop, rock

TheShowtime Band nie je len koncert, je to skutočná SHOW.

Koncept tvoria štyria mladí hudobníci, ktorých vystúpenie si zamilujete.

Koncept tvoria štyria mladí hudobníci, ktorých vystúpenie si zamilujete.

V TheShowtime playliste najdete tie najväčšie hity z tvorby svetových a slovenských autorov. Ide prevažne o súčasných POPových interpretov, ktoré poznáte z hitparád až po ROCKové ikony minulosti.

Na Vašom evente sa budete baviť na skladby interpretov ako Ed Sheeran, Pharrell Williams, Justin Timberlake, Coldplay alebo Bruno Mars. Ak máte radi rock, určite vás strhnú piesne od The Rolling Stones, Joe Cocker, U2 a mnohých ďalších. Spievať s nami budete aj hity od IMT Smile. Richarda Mullera alebo kapely Vidiek.

Lídrom je spevák Matej Koreň, ktorého poznáte zo súťaže Slovensko hľadá Superstar, muzikálov a stoviek vydarených eventov. Po jeho boku stoja skúsení hudobníci Lukáš Molnár na gitare, rodák z anglického Manchestru Joe Parkinson na basgitare a energický, večne usmiatý bubeník Lukáš Hulanský.

Ak usporiadavate firemný večierok, ples, konferenciu, teambuilding, svadbu, narodeninovú párty, mestský festival alebo akúkoľvek inú výnimočnú udalosť, TheShowtime Band jednoznačne prekoná vaše očakávania.