Môžem sa prihlásiť na ples aj keď nie som študent?

Ples študenov Trnavy je určený pre všetkých študentov v Trnave, študujúcich alebo žijúcich  a ich partnerky, resp. partnerov. V prípade záujmu sa ho môžu zúčastniť aj absolventi a ostatní záujemcovia, ktorí majú k študentom blízko. Ples je ideálny pre mladých ľudí.

Čo ak mám problém s jedlom a nemôžem jesť to čo sa na plese servíruje?

Na výber sú dva varianty – klasické menu alebo vegetariánske menu. Ak ti nevyhovuje ani jedno z nich, napíš nám pri objednávke do poznámky v čom je problém, (intolerancia, celiakia atď.) a my sa ti pokúsime zostaviť jedlo na tvoju mieru. Zabudni však na novodobý trend, žiadne raw, bio či glutanfree veci sa podávať nebudú.

Koľko ľudí môže sedieť za jedným stolom?

Sedenie je za okrúhlymi stolmi. Za jeden sa posadí 12 hostí. Ak nemáte takú veľkú partiu nevadí. Pokiaľ vás je menej doplníme pár ľudí k vám.

Aký je dress-code?

Dresscode je FORMAL. Tí viac náročný môžu pokojne zvoliť BLACK TIE. Pre pánov to znamená kompletný oblek, dámy môžu zvoliť kokteilky či dlhé šaty.

Čo vlastný alkohol a pochutiny?

Keďže sa ples odohráva v 4* hoteli Holiday Inn Trnava, je prísne zakázané so sebou nosiť alkohol alebo iné pochutiny. Na stole bude pripravené víno, nealko a nájdete tam aj slané a sladké.

Budem si môcť niekde odložiť veci?

K dispozícií bude šatňa, ktorá bude otvorená počas celého večera.

Kde a kedy si môžem kúpiť tombolu?

Tombola sa bude predávať počas večera v dvoch etapách. V prvej vlne budú hostesky chodiť k stolom, v druhej sa bude predávať v miestnosti pri bare.